Móda Tipy a rady

Jak vybírat manžetové knoflíčky?

Manžetové knoflíčky se dnes využívají při speciálních příležitostech jako taneční, plesy, svatby, oslavy, večírky, různé společenské události a podobně. Ještě stále, ale existují muži, kteří manžetové knoflíčky používají běžně, každý den a to do práce, do zaměstnání, na obchodní jednání. Pro muže, kteří nosí manžetové knoflíčky jde o velmi vhodný a hezký dárek. Jenže, jak vybrat ty správné? Poradíme!

Příležitost pro knoflíčky

Předně výběr ovlivňuje událost či příležitost, pro kterou budou manžetové knoflíčky využity. Chystáte-li se pořídit manžetové knoflíčky pro slavnostní příležitosti jako svatby, oslavy, taneční a podobně, pak vždy sáhněte po výrazných, lesklých knoflíčcích. Můžete vybírat také ty se třpytivými kamínky. Pokud pořizujete manžetové knoflíčky obchodníkům, manažerům a ředitelům, kteří je budou využívat k obchodním jednáním, pro schůzky a jednání, sáhněte po decentních modelech, které se nelesknou, jsou matné a jednoduché.

Barva a tvar

Barva a tvar manžetových knoflíčků záleží na doplňcích, které muži nosí a také na jejich vlastním vkusu. Nosí-li muž prsteny, hodinky, spony na opasku a podobně, k tomu všemu je důležité přizpůsobit také manžetové knoflíčky. Jsou-li například hodinky ve stříbrné barvě, sáhněte po knoflíčcích ze stejného materiálu. Takovéto sladění bude vypadat vkusně, jednotně.

Nejen ke košilím s manžetovými rukávy

Manžetové knoflíčky se obvykle využívají jen u košil, které jsou s manžetovými rukávy. Díky nim se také knoflíčky pohodlně zapnou a vše je tak, jak má být ve světě pánské módy, však existuje univerzální manžeta u pánských košil. Do práce tak budete košili zapínat na obyčejný knoflík, jdete-li na jednání či nemáte čas a z práce rovnou míříte na společenskou akci, snadno použijete manžetové knoflíčky a rázem změníte svůj celkový vzhled. Košilový knoflík jednoduše schováte a to do vnitřní strany manžety.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Zuzana Žáková