Doporučujeme Novinky Tipy a rady Zajímavosti

3 tipy, jak vybrat kvalitní dětské náušnice

Chcete vědět, jak vybrat kvalitní dětské náušnice? Pak jste na správném místě. V tomto článku vám poradíme, na co byste si měli dát při výběru pozor.

Vybrat kvalitní dětské náušnice Teplice není jednoduché. Abyste vybrali ty nejlepší, musíte dbát hned na několik kritérií. Proto v následujících řádcích rozebereme tři kritéria, na která byste se měli při výběru náušnic zaměřit.

Materiál na prvním místě

Ať už vybíráte jakýkoliv šperk, materiál by měl být ve vašem hledáčku „až“ na prvním místě. Důvodů je hned několik. U dětských náušnic ale záleží především na bezpečnosti. Proto vybírejte takové materiály, které nebudou zatěžovat pokožku vašeho dítěte nebo způsobovat alergické reakce. Skvělou volbou jsou zlaté dětské náušnice. Zlaté náušnice dětské jsou totiž vyrobeny z kvalitního materiálu, který nezpůsobuje alerie a který můžete nosit i dlouhé desítky let. V případě zájmu můžete sáhnout i po slitinách nebo chirurgické oceli.

Tvar náušnice

Dětské zlaté náušnice Teplice se musí především líbit. A abyste toho dosáhli, musíte vybrat správný tvar. Zdobení je prakticky na vás a na vaší ratolesti. K dispozici je ale celá řada zajímavých ozdob. Pořídit si můžete dětské náušnice se vzorem květinky, zvířátka nebo srdíčka. Výjimkou nejsou ani abstraktní tvary nebo klasické geometrické tvary. Je tedy jen na vás, jaký typ náušnic si vyberte. Důležité ale je, aby byly pohodlné a krásné.

Typ zapínání

Nejsou náušnice jako náušnice. A především u dětských náušnic záleží na tom, jaké zapínání vlastně mají. Nejlepší volbou je tzv. dětská brizura – tedy zapínání zepředu na háček. S takovými náušnicemi se snadno manipuluje. Jestliže to tedy bude potřeba, budete moct vašemu dítětě náušnici snadno sundat. Dbejte také na to, aby měla náušnice zaoblené hrany. Zaoblené hrany totiž zabrání tomu, aby se náušnice zachytávala za oblečení nebo jiné předměty. Obzvlášť u dítěte by to mohlo být zdraví ohrožující.

O autorovi

Jan Neckář