Novinky Tipy a rady Zajímavosti

Geodetické práce, vytyčení stavby a podobné

Hledáte spolehlivého partnera pro realizaci geodetických prací? Potřebujete připravit geodetické podklady, například geometrické plány, laserové skenování, ortofotomapy nebo i vytyčení stavby? Pak nehledejte dále. Dnes pro vás máme tip na velmi doporučovanou a perfektně hodnocenou geodetickou kancelář původem z Plzně. VISIONPLAN-3D je plzeňská firma, avšak působí na území celé České republiky.

Bez ohledu na to, jaké geodetické dokumenty vyžadujete nebo potřebujete, VISIONPLAN vám dokáže pomoci. Odborníci z této firmy se geodézii věnují už přes 8 let. Za tu dobu nasbírali množství zkušeností ze všech oblastí stavebnictví a geodetických služeb, takže bezesporu pomohou i vám. Nejčastěji je firma poptávána právě pro přípravu geometrického plánu nebo vytyčení stavby.

Visionplan nabízí také úvodní konzultaci zdarma. Řešíte-li například vytyčení stavby a ještě si nejste jistí, co pro to budete potřebovat, odborník geodet z této firmy s vámi nejdříve situaci projde a navrhne vám zdarma nejlepší možné řešení. Je pak jen na vás, zda do toho půjdete nebo ne.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář