Móda Tipy a rady

Jakými šperky se ozdobit na léto?

Mnoho žen rádo nosí šperky, ozdobí se jimi a celkově svému outfitu dodávají na kráse. Ne každý šperk je však vhodný pro každou příležitost, to ví jistě každá žena. Co se hodí na ples, nehodí se například běžně do práce a naopak. Věděli jste, že i pro roční období jsou vhodné určité šperky? V zimě je dobré nosit šperky decentnější, v jemných odstínech. Léto, to je doba, kdy vaše šperky mohou být velké a hrát všemi barvami. Co by vám v letní šperkovničce nemělo rozhodně chybět?

woman-349925_960_720

Zahalte se do barev

Jak už bylo výše zmíněno, v létě můžete hrát všemi barvami. Když si pořídíte šperky, které jsou v různě pestrých barvách, rozhodně neuděláte chybu. Pozor však na to, jak jednotlivé šperky kombinovat! Více barev dohromady raději nekombinujte, i když je léto přístupné mnoha věcem, budete působit příliš překombinovaně! Méně je více, toho se držte a vybírejte vždy jednu či dvě barvy, které jsou příbuzné a ladí k sobě.

Leskněte se

K létu patří neodmyslitelně slunce. Poohlédněte se tedy po špercích, které mají zdobné krystaly či jiné lesklé plochy. Od nich se totiž mohou odrážet sluneční paprsky, což šperky učiní ještě krásnějšími a dodají vám na kráse. Sáhněte po špercích, které jsou vyrobené z kovů, například wolfram, titan, chirurgická ocel a podobně. Jsou to šperky, které jsou odolnější a můžete s nimi bez obav do moře nebo do bazénu s chlórovanou vodou.

Ukažte piercing

Piercing v odhaleném bříšku vypadá během léta velmi hezky, pokud jej tedy máte, nebojte se jej ukázat a obléknout si na sebe krátké tričko. Piercing můžete mít s nejrůznějšími kamínky, které budou různě barevné. Pokud nemáte piercing, nemusíte si jej nutně nalepit, můžete využít také „falešný piercing“, který je skvělým pomocníkem v těchto případech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Zuzana Žáková