Móda Zajímavosti

Pořiďte si výrazné náušnice!

Velké a výrazné náušnice jsou velmi trendy a moderní, díky nim vás opravdu nikdo nepřehlédne. S takovýmito šperky budete ozdobou všech večírků a party. Ovšem výrazné náušnice nemusíte brát jen večer, na večírky, můžete je vzít také do práce, na večerní posezení s přáteli a podobně. Přemýšlíte, že pořídíte nové kousky náušnic? Pak vsaďte na výrazné a nápadité kousky!

Změní celý vzhled

Výrazné náušnice jsou trend, který je moderní již delší dobu a sluší mnoha ženám. Můžete je skvěle aplikovat v každodenním životě a právě proto jsou tolik oblíbené. Není se čemu divit, mnohdy stačí právě jen výrazné a velké náušnice a změníte celý vzhled vašeho outfitu. Díky němu budete vypadat moderně a podle toho, v jakém stylu náušnice pořídíte. Rázem tak bude váš celkový look vypadat svěží, hravý a moderní. Mnohdy pořídíte moderní a opravdu trendy kousky za pár korun. Stačí se jen poohlédnout po těch pravých!

Vsaďte na vtip a hravost

Dnes jsou v kurzu výrazné náušnice, které jsou barevné. Disponují různými střapci, pompony a kamínky. Všechno tak působí hravě a vtipně. Díky tomu svůj outfit doladíte a zároveň ukážete, že si umíte udělat legraci, že se neberete moc vážně. Jestliže nejste fanoušek přímo střapečků a pomponů, můžete vsadit na barvy. Jednoduše si pořiďte krásné barevné náušnice, které jednobarevný outfit umí skvěle doladit. Vsadit můžete na barvy jako modrá, zelená, fialová nebo také světlé barvy typu žlutá, růžová, sytě červená, oranžová a podobně.

Sáhněte po elegantních kouscích

Nejste-li fanoušci vtipu a máte rádi serióznější a elegantnější kousky či musíte, už kvůli práci dodržovat určitý typ vzhledu, pak si nemusíte odepřít výrazné náušnice. Jen jednoduše sáhnete po jiných. Vhodné pro vás budou výrazné náušnice, které budou jednobarevné. Můžete vsadit na jemnější kamínky, odstíny. Nic nezkazíte různě zajímavě řešenými kruhy, visacími náušnicemi či takovými, které jsou v zajímavých a nevšedních tvarech. I takové umí oživit a doladit váš outfit jedním tahem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Zuzana Žáková