Tipy a rady

Cigareta jako luxusní šperk? A proč ne!

Vyměnili jste klasickou cigaretu za tu elektronickou? Gratulujeme! Pak jste ušli pořádný kus cesty a odvedli dobrou práci! Zbavit se totiž závislosti na cigaretě není vůbec jednoduché. Naštěstí dnes existuje nespočet možností, jak tento nebezpečný zlozvyk ze svého života úplně vypustit nebo alespoň zdárně eliminovat. Jednou z těchto možností je i pořízení elektronické cigarety, která ovšem může plnit funkci pomocníka i stylového doplňku. Jak na to? Poradíme na následujících řádcích!

Exkluzivní modely pro opravdové fajnšmekry

Na trhu naleznete nespočet modelů elektronických cigaret, které vynikají svou vizuální přitažlivostí, kompaktním tělem i stylovým zdobením. Ženy jistě zaujmou elegantní e-cigarety zdrobené kamínky Swarovski, muži dají naopak přednost ocelovým elektronickým cigaretám, jejichž chladné tělo skvěle padne do ruky a při vapování působí opravdu stylovým dojmem. Pokud tedy chcete, aby vás elektronická cigareta zdobila, sáhněte po elegantních modelech, na jejichž výrobě spolupracovali návrháři věhlasných jmen.

E-cigareta jako stylový náhrdelník

Víte, že elektronickou cigaretu můžete nosit jako honosný náhrdelník? Stačí si k ní pořídit stylové pouzdro na krk. Na mysli pochopitelně nemáme koženkové tabatěrky nebo pouzdra s obyčejným provázkem. K dostání dnes jsou i ocelové řetízky se speciálně uzpůsobeným kroužkem, do kterého elektronickou cigaretu jednoduše umístíte a celý řetízek pak nasadíte na krk. Vybírat si můžete z nepřeberného množství, vzorů i typů řetízků.

Styl by neměl zastiňovat funkčnost

Závěrem musíme doplnit, že při výběru elektronické cigarety byste se rozhodně neměli zaměřovat pouze na její vizuální stránku. Elektronická cigareta by vám měla vyhovovat především výkonem a funkcemi, které maximalizují požitek při vapování. Vizuální stránka je pochopitelně neopomenutelná, neměli byste jí ale podřizovat funkčnosti vašeho moderního společníka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Jan Neckář