Móda Tipy a rady

Ozdobte se náušnicemi ve tvaru kruhů

Kruhy zde byly, jsou a budou, jde o častý tvar náušnic, mnohé ženy je mají ve svých šperkovnicích. Kruhy byly svého času velmi moderní, nosila je snad každá žena. Posledních pár let tomu tak nebylo. Nyní však jejich sláva opět stoupá a jsou moderní. Máte-li nějaké kruhy i vy, určitě je nyní správná doba na to je vytáhnout a nosit je.

Elegantní kruhy

Kruhy jsou velmi elegantní, hodí se prakticky ke každému outfitu. Jelikož jsou velmi oblíbené a rozšířené vyrábí se v různých variantách, zlaté, stříbrné, velké, malé, tenké i tlusté. Varianta se zirkony vypadá elegantně a můžete jí použít například na večírky, párty, slavnostní události a vůbec k elegantním outfitům. Rozhodnete-li se pro sportovnější verzi vašeho outfitu, pak můžete sáhnout po jednoduchých tenkých kruzích, které nejsou nikterak zdobené. Ostatně ty se hodí také pro společenské akce, večírky i události.

earrings-734677_960_720

Nejsou vhodné pro všechny

I když jsou kruhové náušnice velmi moderní a jejich popularita stoupá, není vhodná pro všechny ženy. Nedoporučují se tyto náušnice nosit ženám s kulatým tvarem obličeje. Zvýrazňují totiž kulatost vašeho obličeje a přidávají kilogramy navíc. Lepší bude, zvolíte-li podlouhlé kapky, trojúhelníky nebo obdélníky. I když se vám kruhy líbí, nezapomínejte na to, že vám mohou zbytečně přidat na kilogramech, což nechce žádná žena.

Jaký tvar obličeje je pro kruhy vhodný?

Naproti tomu máte-li hranatý a trojúhelníkový typ obličeje, pak jsou kruhy to pravé pro vás. Umí zjemnit ostré rysy obličeje. Kruhy existují v nespočtu velikostí, máte-li kratší vlasy, sáhněte po kruzích s menším průměrech. Vše tak bude sjednoceno a budete vypadat velmi dobře. Jestliže máte vlasy delší, nebojte se sáhnout po výrazných kruzích s větším průměrem, které vyniknou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Zuzana Žáková