Móda Tipy a rady

Pořiďte si šperkovnici

Šperkovnice je velmi praktickým kouskem, uložíte do ní všechny své šperky a co víc, budete je mít pohromadě, vždy budete vědět, kam sáhnout. Dnes však jsou šperkovnice ještě dál a kromě praktické stránky jsou navíc i krásné. A to dokonce tak, že je můžete bez ostychu vystavit či využít jako dekoraci.

Symbol luxusu

V dávných dobách byla šperkovnice symbolem luxusu a bohatství, jelikož se v ní ukrývaly drahé šperky, které si mnoho lidí nemohlo dovolit. Dnes je jiná doba a do šperkovnic už neukládáte jen drahé šperky, ale všechny, například i bižuterii. Nabídka šperkovnic je dnes velmi široká a pestrá, můžete si pořídit jednotlivé kousky za velmi přijatelné ceny. Vybíráte z nejrůznějších materiálů a velikostí. Můžete si vybrat malou šperkovnici či velkou. Sáhněte po dřevu, plastu nebo textilním kouskům. Existují také různé tvary šperkovnic. Nemusíte však mít jen krabičku.

Stojany a organizéry na šperky

Pod pojmem šperkovnice si mnozí vybaví mohutnou krabičku, která kromě úložného prostoru může také hrát. Pro uložení šperků však dnes nemusíte mít jen krabičku, ale například také stojany na šperky nebo organizéry na šperky. Jde o modernější řešení, které je velmi praktické a disponuje pěkným a moderním vzhledem. Šperky je dobré a důležité správně skladovat a v tom vám organizéry a stojany pomohou.

Zavěšení i postavení

Organizéry je možno zavěsit, což je velmi praktické. Můžete je pověsit na ramínko do skříně, do koupelny či šaty. Šetříte tak prostor, máte šperky pěkně pohromadě. Stojany na pověšení mohou být také velmi krásným a originálním doplňkem, často bývají v různých tvarech (klasické, kulaté, oválné, stromy, srdce a podobně) i barvách. Stačí pak jen na ně pověsit své šperky a máte hotovo!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Zuzana Žáková