Móda Tipy a rady

Pořizujeme dětské náušnice

Ženy mají rády šperky o tom žádná a často to začíná již v útlém dětském věku. Šperky dodávají ženám na kráse, vyzdvihnou a podtrhnou jejich přirozený půvab. Muži často nechápou, proč tohle všechno okolo šperků a ženy zase moc dobře ví, že šperků nemůže být nikdy dost! Prvním šperkem bývají nejčastěji právě dětské náušnice. Jak nejlépe zvolit dětské náušnice? Máme tipy!

První šperk

Dětské náušnice jsou obvykle prvním dívčím šperkem vůbec, často je darují prarodiče. Mnohdy jsou tyto náušnice šperkem, který malé slečny nosí až do mladistvého věku či někdy do dospělosti. A jelikož jde o šperk, který se často využívá dlouhodobě, je dobré se mít při výběru náušnic na pozoru. Je třeba vybírat náušnice, které jsou vhodné pro miminko a zároveň vybírat design, který by s malými slečnami mohl růst. I proto je důležité vybírat náušnice pečlivě.

Materiál dětských náušnic

Zlato je kov, který je velmi oblíbený a zároveň je nejbezpečnější. V poslední době stoupla obliba bílého zlata, tudíž můžete sáhnout také po náušnicích z bílého zlata. Ať už vybíráte žluté zlato, bílé nebo kombinaci žlutého s bílým, náušnice ze zlata jsou jasnou volbou. Nepůsobí žádné alergické reakce, děti je obecně velmi dobře snášejí. Stříbrné náušnice se doporučují až tehdy, kdy se zhojí propíchnuté rány a to z důvodu možné alergie.

Tvar a velikost

Důležitým faktorem je také tvar a velikost dětských náušnic. Jelikož vybíráme náušnice pro děti, tudíž sáhněte po malých náušničkách, které nemají ostré hrany. Takové, které se nezachycují za oblečení, nezpůsobují zranění a podobně. U dětských náušnic by se mělo řešit také zapínání, mělo by být pevné a bezpečné, často bývá s pojistkou. Díky tomu nedochází ke ztrátě a odepnutí náušnic.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Zuzana Žáková