Móda Tipy a rady

Co na Valentýna? Máme tipy!

Svátek zamilovaných se blíží mílovými kroky. Nemáte ještě dárek pro svou drahou polovičku? Pak je na čase začít přemýšlet, co pořídit. Nemusíte si lámat hlavu, snad každou ženu potěší krásný šperk, který je navíc darován z lásky. Na trhu je však mnoho různých druhů šperků a přívěsků. Nevíte, jaký vybrat? Přinášíme tipy!

Srdíčko

Přívěsek nebo řetízek s přívěskem ve tvaru srdíčka je taková věčná klasika, kterou nepohrdne žádná žena. Srdce je symbolem lásky, proto neuděláte chybu, když pořídíte krásný šperk se srdíčkem. Jde v podstatě o zhmotnění lásky, vaše partnerka tak bude srdce nosit s vědomím, že jej dostala od vás. Nemusíte pořídit jen řetízek nebo přívěsek. Ve tvaru srdce můžete pořídit i náušnice, prsteny, kameny nebo náramky.

Šperky s oblíbenými symboly

Má vaše partnerka oblíbený symbol? Například čtyřlístky, nekonečno, slzičky, kapky a podobně. I tímto můžete vyjádřit svou lásku, partnerku potěšíte krásným šperkem. Takovýto šperk bude mít navíc i hluboký význam, vaše partnerka ocení, že jí pořídíte šperk s přívěskem, který má ráda, který je pro ni něčím výjimečným.

Nesmrtelné perly

Perly a perlové šperky dokonale podtrhují ženskou krásu, ženský půvab a jemnost. Perlové šperky jsou nadčasové, vhodné pro všechny ženy. Umí vytvořit elegantní a jemný vzhled, hodí se snad ke všem kouskům. Perlové šperky jsou univerzální, mají několik barevných variant, které se svou jemností hodí snad ke každému outfitu. K dispozici jsou náušnice, přívěšky, prstýnky a podobně.

Originální medailonky

Pořídit své milované polovičce můžete také velmi originální medailonek, který je krásný, moderní a velmi elegantní. Ten je velmi pěkně zdobený, krásný a co víc, dovnitř můžete schovat fotografii osoby, která je srdci nejblíže. Jde o dárek přímo stvořený jako dárek k Valentýnu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

O autorovi

Zuzana Žáková