Doporučujeme Móda Tipy a rady Zajímavosti

V létě jedině samodržící punčochy

Muži milují samodržící punčochy, podvazky, podvazkové pásy, korzety a boty na podpadku. Samodržící punčochy nejsou ale pouze erotickým prádlem, které použijete jen v ložnici. Jsou vhodné pro každodenní nošení a zejména v létě je ženy velice ocení.

Muži milují sexy ženy. Líbí se jim, když ženy nosí šaty a sukně. Silonky ale v letních měsících nejsou příliš příjemné.

Stále více žen ale objevuje benefity samodržících punčoch. Jejich velkou výhodou je pohodlnost nošení díky silikonovému pásku. Navíc nejsou vidět tak, jako klasické punčochy. Můžete si například dovolit nosit bokovou sukni a přitom mít punčochy.

Toto erotické prádlo je skvělé i k běžnému nošení. Díky tomu, že skvěle drží, můžete je nosit k sukni i ke kalhotám, a nikdo nepozná, že na sobě máte takový erotický kousek. V našem eshopu si můžete vybrat z široké škály samodržících punčoch, ve kterých se zkrátka budete cítit skvěle.

Vybírat můžete z modelů různých vzorů a barev. Níže pro inspiraci uvádíme několik modelů, které pořídíte v eshopu sosexy.cz.

Samodržící punčochy STAY-UPS

Tyto punčochy jsou klasikou, která by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Vypadají dobře v kombinaci s erotickým prádlem, ale i k šatům nebo sukni během letních měsíců.

1


Samodržící punčochy Seven’til Midnight

Ze síťovaných punčoch Seven’til Midnight bude váš partner doslova nadšený! Síťované punčochy sluší opravdu každé ženě. Skvěle vypadají zejména v kombinaci s korzetem a podvazkovým pásem.

2

Proč tedy nosit samodržící punčochy?

Většina žen nosí silonky. Jsou sice pohodlné, ale zejména v létě se jim každá žena snaží vyhnout, pokud je to jen trochu možné. Samodržící punčochy jsou příjemnou alternativou k punčochám. Na trhu zakoupíte i stahovací samodržící punčochy, které vám krásně vytvarují nohy.

Pořiďte si samodržící punčochy, podvazky, korzet nebo jiné erotické prádlo v eshopu sosexy.cz.

O autorovi

Jan Neckář