Doporučujeme Novinky

S jakým dárkem u muže určitě uspějete

Ačkoliv by se zdálo, že vybírat vhodný dárek pro ženy, dívky a paní je jednodušší, volba dárku pro pány není tak složitá. U ženy uspějete s květinou, sladkostmi, oděvy, šperkem, ale i u muže zabodujete dárkovým poukazem, lístkem na koncert či sportovní utkání, slunečními brýlemi, kravatovou sponou, manžetovými knoflíčky, šperky nebo hodinkami. Záleží na vkusu, věku a aktivitách, kterým konkrétní obdarovávaná osoba holduje. Pecivála těžko obdarujete poukazem na seskok padákem, příznivci rockové hudby asi neudělají radost manžetové knoflíčky.

Potěší sluneční brýle, hodinky, přívěsky a prsteny pro muže

Mezi časté dárky, jež partnerky a maminky vybírají pro své muže či synky, patří rozmanité šperky a hodinky. Jen málokterý chlap odolá sportovním či elegantním hodinkám, symbolickému nebo naopak masivnímu přívěsku. Prsteny pro muže se zdají být zapovězeny těm, kteří se nechtějí zdobit šperky. Ovšem i chlapi mají zálibu k památečním klenotům připomínajícím například významná výročí, jako jsou manželský sňatek a sportovní výkon.

Inspiraci hledejte u vítězů Stanley Cupu

Vždyť vzpomeňme na „zlaté chlapce“ z Nagana. Hokejisté, kteří v roce 1998 na olympijských hrách v Naganu získali zlato, byli odměněni prsteny, které jim byly vyrobeny po vzoru prstenů pro držitele Stanley Cupu jako památka na spanilou hokejovou jízdu za ohromujícím vítězstvím. Ačkoliv jsou prsteny pro vítěze Stanley Cupu masivní a nejsou praktické pro každodenní nošení, jsou milou vzpomínkou na sportovní výkony.

Decentní prsteny i masivní šperky pro rockery

A tak se i prsteny pro muže vyrábějí jak pro běžné denní užívání, tak jako připomínka důležitých životních zvratů. Pánské prsteny se vyrábějí z jakéhokoliv kovu, dají se zhotovit na zakázku v souladu s velikostí prstu budoucího majitele. K dispozici jsou prsteny z oceli, titanu, wolframu i keramiky. Decentní šperk nebo masivní prsten s gravírováním, slabý proužek či mohutný kus kovu, různé vzorování i barva, to vše nabízí nekonečná řada prstenů pro muže z obchodu trendhim.cz.

O autorovi

Jan Neckář