Doporučujeme

Buddha náramek – náramek ochranitel

Předvánoční čas – ideální doba na skvělý dárek, třeba na energetické náramky. Co třeba Buddha náramek v černém provedení gun metal, osázený zirkony? Zadní strana náramku a boky náramku jsou opatřeny kuličkou z chirurgické oceli, která je rovněž v provedení gun metal. Určitě udělá pod stromečkem velkou radost každému muži. Možná právě tomu vašemu!

Darujte moře, darujte lásku

Buddhistické náramky z kamene, které jsou rovněž součástí nabídky e-shopu morinetti.cz, jsou určené i ženám. Udělejte radost krásným šperkem z růženínu, lapisu lazuli, tygřího oka nebo jiného minerálu, který bude do duše obdarované přinášet klid a vnitřní rovnováhu. Pokud se rozhodnete pro růženín, který je považován za kámen lásky, věrnosti a usmíření, neboť je spojován s čakrou srdce, dáte partnerce najevo svou lásku. Vzhledem k tomu, že korálky růženínu doplňují korálky z mořských lastur, darujete také kousek moře.

Všichni toužíme po štěstí, zdraví a spokojenosti

Na Vánoce chceme udělat svým blízkým a přátelům radost. Chceme, aby jejich oči zářily štěstím. Přesně to nastane, pokud si pod vánočním stromečkem rozbalí krabičku, ve které najdou náramek se čtyřlístkem. To, že čtyřlístek představuje štěstí, víme všichni. Ženám se určitě bude líbit ručně vyráběný náramek z 8 milimetrů velkých korálků z porcelánu a křišťálu. Čtyřlístek na něm je osázené zirkony s 18-ti karátovým růžovým zlacením. Díky pevnému elektrickému lanku náramek skvěle padne jakémukoli zápěstí. Decentní korálky z bílého porcelánu rozzáří ruku každé ženy. Křišťál svou nositelku bude ochraňovat, dodávat jí energii, bude odstraňovat negativní emoce. Náramek se čtyřlístkem, stejně jako ostatní náramky z křišťálu nebo náramky z přírodních léčivých kamenů způsobí, že se obdarované (obdarovanému) štěstí a zdraví už nikdy neodlepí z pat.

O autorovi

Jan Neckář